Hotel Korona je súčastou jedného z najväčších športových klubov v Krakowe

Hotel Korona je súčastou jedného z najväčších športových klubov v Krakowe
Hotel Korona je súčastou jedného z najväčších športových klubov v Krakowe
Hotel Korona je súčastou jedného z najväčších športových klubov v Krakowe
Hotel Korona je súčastou jedného z najväčších športových klubov v Krakowe
Hotel Korona je súčastou jedného z najväčších športových klubov v Krakowe

Hotel Korona je súčastou jedného z najväčších športových klubov v Krakowe – KS „Korona“, ktorý je situovaný na južnom sídlisku Krakowa – Podgorze. Z objektov Korona sa dá prejsť pešo na Kazimierz, na zámok Wawel alebo do starého mesta. Toto položenie tiež zabezpečí hosťom bezproblémovú autobusovú dopravu. Ľahko sa odtiaľto dostanete do bani vo Wieliczke, Zakopaného a tiež do Oswiecima a Wadowíc.

Hotel Korona je prítulné miesto zaisťujúce hosťom pokojnú a príjemnú atmosféru. Hostia majú možnosť bezplatne využiť 25 metrový plavecký bazén s „morskou“ vodou. Pri objekte sa nachádza strážené parkovisko (pletené) pre osobné autá a tiež nestrážené parkovacie miesta ktoré sú zdarma.

Dojazd:
z hlavnej stanice autobusom 304 v smere Wieliczky, alebo električkou číslo 10

z letiska Balice autobusom 292 a 208 alebo vlakom na hlavnú stanicu a ďalej tak ako je popísane vyššie.

Ponúkame Vám 49 lôžok v izbách s kúpeľňami. Izby sú vybavené TV, telefónom a bezdrôtovým internetom. K dispozícii hostí je trezor a úschovňa batožiny. Máme v ponuke 1,2,3,4,5-osobové izby s kúpeľňami. Ceny sú atraktívne, ponúkame zľavy pre skupiny.

Kopec Krakusa - Prahistorická starobilosť Krakowa, vytvorená pravdepodobne v VIII storočí. Plnil účel hrobky vytvorenej nad miestom zosnutia niekoho neobyčajne dôležitého vo vtedajšej „Krakowskej“ spoločnosti.

Park Wojciecha Bednarského – založený Wojciechom Bednarským, tvorcom spoločenstva Skrášlovanie mesta Podgorze, ako prírodný park otvorený v roku 1896 v mieste kameňolomu.

Fabryka Lipowa 4, ktorú v čase okupácii viedol Oskar Schindler; tu sa nachádzal podtábor KL Plaszow. Väzni z tohto podtábora boli zachránení O. Schindlerom pred vyhladovaním. (film Schindlerov zoznam).

Kostol sv. Józefa – neogotický , vybudovaný v rokoch 1905-9 (na mieste dávneho z 1832 roku). Je bohatý na architekticko-rezbárske prvky.

Kostol sv. Benedykta – najmenší a jeden z najstarších kostolov Krakowa – pravdepodobne z XI storočia. Jeho vybudovanie sa pripisuje Beneditkom z Tynca..

Bulwary wislane – parkové priestranstvá v Krakowe pozdĺž rieky Wisla a Rudawa, predstavujúce populárne rekreačno-oddychové miesta.

fotogaléria

Hotel Korona je súčastou jedného z najväčších športových klubov v Krakowe Hotel Korona je súčastou jedného z najväčších športových klubov v Krakowe Hotel Korona je súčastou jedného z najväčších športových klubov v Krakowe Hotel Korona je súčastou jedného z najväčších športových klubov v Krakowe Hotel Korona je súčastou jedného z najväčších športových klubov v Krakowe Hotel Korona je súčastou jedného z najväčších športových klubov v Krakowe Hotel Korona je súčastou jedného z najväčších športových klubov v Krakowe Hotel Korona je súčastou jedného z najväčších športových klubov v Krakowe Hotel Korona je súčastou jedného z najväčších športových klubov v Krakowe Hotel Korona je súčastou jedného z najväčších športových klubov v Krakowe Hotel Korona je súčastou jedného z najväčších športových klubov v Krakowe Hotel Korona je súčastou jedného z najväčších športových klubov v Krakowe Hotel Korona je súčastou jedného z najväčších športových klubov v Krakowe Hotel Korona je súčastou jedného z najväčších športových klubov v Krakowe Hotel Korona je súčastou jedného z najväčších športových klubov v Krakowe Hotel Korona je súčastou jedného z najväčších športových klubov v Krakowe Hotel Korona je súčastou jedného z najväčších športových klubov v Krakowe Hotel Korona je súčastou jedného z najväčších športových klubov v Krakowe Hotel Korona je súčastou jedného z najväčších športových klubov v Krakowe Hotel Korona je súčastou jedného z najväčších športových klubov v Krakowe Hotel Korona je súčastou jedného z najväčších športových klubov v Krakowe Hotel Korona je súčastou jedného z najväčších športových klubov v Krakowe Hotel Korona je súčastou jedného z najväčších športových klubov v Krakowe Hotel Korona je súčastou jedného z najväčších športových klubov v Krakowe Hotel Korona je súčastou jedného z najväčších športových klubov v Krakowe Hotel Korona je súčastou jedného z najväčších športových klubov v Krakowe Hotel Korona je súčastou jedného z najväčších športových klubov v Krakowe Hotel Korona je súčastou jedného z najväčších športových klubov v Krakowe Hotel Korona je súčastou jedného z najväčších športových klubov v Krakowe Hotel Korona je súčastou jedného z najväčších športových klubov v Krakowe

Kontaktné informácie

uskutočnenie: aktru.pl autor portalu evroturizm.ru | Hotel Korona je súčastou jedného z najväčších športových klubov v Krakowe